YÖNETİM ANLAYIŞIMIZ

Vizyonumuz

Züccaciye sektöründe, cam alanında profesyonel tedarik zinciri yönetimini sürdürülebilir şekilde yürütmeyi hedefliyoruz. Avrupa’nın ve dünyanın önde gelen üreticileri ile işbirliğimizi arttırarak kendi alanımızda Avrupa’nın en iyi şirketleri arasına girmek istiyoruz.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz her yerde, ürün ve hizmet kalitesini en yüksek seviyede tutarak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma en yüksek faydayı sağlamaktır. “Güven ve inanç” çalışma anlayışımızın en temel taşlarıdır.

Değerlerimiz

Müşteri odaklıyız

Müşterilerimizi dinleriz, anlarız ve hızlı yanıt veririz. Müşterilerimizin görüş, önerileri ve eleştirilerini dikkate alırız. İşbirliğimizin uzun vadeli olduğunu düşünürüz.

Yeniliklere açığız

Sürekli fikir üretir, yeni fikirleri destekler, hızla hayata geçiririz. Dünyadaki gelişmeleri takip eder, yenilikçi olmak için çalışırız.

Saygılıyız

Çalışanlarımıza, iş ortaklarımıza, müşterilerimize, topluma, çevreye saygı gösteririz. Farklı fikirler, görüşler, inançlar ve değerler bizim için önemli ve gereklidir.

Değer katarız

İşimize değer katmamız önemlidir, bunu destekleyici ortamlar yaratırız. Şirketimize duyduğumuz aidiyet bize güç katar ve farklılık yaratır. Sorumluluklarımızın farkındayız, sosyal sorumluluk bilincimiz yüksektir.